Tarieven - MOMO Clinics

MOMO Clinics

Shop

Tarieven

PAKKETPRIJZEN & LASER ONTHAREN (DAMES)

ACTIE FULL BODY PAKKET A 
Armen totaal, benen totaal, oksels, bikini groot, onderrug/buik & gezicht NORMAAL €250 NU VOOR
€200
PAKKET B BIKINI GROOT & OKSELS€100
PAKKET C OKSELS, BIKINI GROOT & HELE ARMEN€150
PAKKET D OKSELS, HELE ARMEN & ONDERBENEN€175
PAKKET E OKSELS, BIKINI GROOT & HELE BENEN€175
  
GEZICHT VANAF€50
WANGEN / KIN / BOVENLIP€25
WENKBRAUWEN / BAKKEBAARD€25
OKSELS / HANDEN€50
BOVEN / ONDERARMEN€75
TUSSEN DE BORSTEN€30
TEPELHOF€25
BUIK VANAF€50
VINGERS€30
NAVELSTROOK€35
RUG TOTAAL€100
ONDERRUG€60
BIKINILIJN KLEIN€70
BIKINILIJN GROOT€90
NEK / HALS€35
BILNAAD€40
HELE BENEN€150
BOVEN  / ONDERBENEN€100
VOETEN€25

PAKKETPRIJZEN & LASER ONTHAREN (HEREN)

ZONDAG IS MANNENDAG – ALLEEN OP AFSPRAAK
Voor meer info kunt u ons telefonisch bereiken

PAKKET 1 BORST, BUIK, HELE RUG, SCHOUDERS, HALS EN NEK NORMAAL €250 NU VOOR€200
PAKKET 2 BORST & BUIK€100
PAKKET 3 JUKBEENDEREN, HALS & NEK€90
PAKKET 4 RUG TOTAAL & SCHOUDERS€125
  
GEZICHT VANAF€50
NEK / HALS / OKSELS€50
OREN / NEUS€25
ARMEN€125
BOVEN / ONDERARMEN€100
BORSTKAS / BUIK€150
SCHOUDERS€100
BOVENRUG & SCHOUDERS€125
RUG€150
JUK BEENDEREN / WENKBRAUWEN €30
ONDERRUG€100
BENEN€175
BOVEN / ONDERBENEN€125
VOETEN€40
HANDEN€35
VINGERS€25

ELEKTRISCH ONTHAREN

PER MINUUT Vanaf 30 min €3,5

PICO LASER BEHANDELING

PIGMENT VERWIJDEREN V.A.€75
TATOEAGE VERWIJDEREN V.A.€50

CO2 Fractional Laser

Acne littekenbehandeling Co2 fractional laser

Acne littekenbehandeling d.m.v. CO2 fractional laser – Een gebied 30 min€125
Acne littekenbehandeling d.m.v. CO2 fractional laser – Beide slapen 30 min€170
Acne littekenbehandeling d.m.v. CO2 fractional laser – Beide wangen 45 min€200
Acne littekenbehandeling d.m.v. CO2 fractional laser – T Zone 30 min€180
Acne littekenbehandeling d.m.v. CO2 fractional laser – Gehele gelaat 75 min€325
  

Littekenbehandeling Co2 fractional laser

Littenbehandeling d.m.v. CO2 fractional laser – Klein gebied 30 min€125
Littenbehandeling d.m.v. CO2 fractional laser – Middelmatig gebied 45 min€250
Littenbehandeling d.m.v. CO2 fractional laser – Uitgebreid gebied 75 min€325
Kuur van 3 – Littekenbehandeling d.m.v. CO2 fractional laser- 75 min€900
  

HUIDVERBETERING

MICRONEEDLING €130
MICRONEEDLING KLEIN OPPERCLAKTE (LITTEKEN) €90
KUUR VAN 3 MICRONEEDLING €340
CARBON PEELING €125
HYDRAPLUS FACIAL & BOOST €130
HYDRAPLUS FACIAL & BOOST & LED €140
COMBI TREATMENT €185
MICRODERMABRASIE €90

MEDISCHE PEELING & BIOPEELING

Medische Peeling vanaf€100
BIO PEELING€99

THERMOCOAGULATIE

VERWIJDEREN VAN FIBROMEN/HUIDONEFFENHEDEN
15MIN
€35
VERWIJDEREN VAN FIBROMEN/HUIDONEFFENHEDEN
30MIN
€55

BODY TREATMENTS

Rugbehandeling€150

BEAUTY TREATMENTS

Jeugd behandeling€60
Basic behandeling€65
Classic behandeling€75
Deluxe behandeling€85

COSMELAN BEHANDELING

COSMELAN
Volledig traject inclusief thuis producten
€700
Dermamelan Intimate€600

Zalm DNA – Gelaat + Hals Kuur

Zalm DNA – Gelaat + Hals kost normaal €570 maar nu €540. Naast deze €30 korting ontvang je ook nog een gratis Fast Skin Repair t.w.v. €58 (€88 totaal voordeel) €540

ZALM DNA – MICRONEEDLING

Zalm DNA – Microneedling + Peeling€220
Zalm DNA – Microneedling – Gelaat + Hals€175
Zalm DNA – Microneedling – Gelaat€150

BODY SCULPTING RF

ACTIE BODYSCULPT OP 1 ZONE NAAR KEUZE nieuwe klant per behandeling €70
ACTIE BODYSCULPT OP 2 ZONES NAAR KEUZE nieuwe klant per behandeling €80
PAKKET PRIJZEN
ACTIE PAKKET GOED – OP 1 ZONE NAAR KEUZE 6 sessies €300
ACTIE PAKKET GOED – OP 2 ZONES NAAR KEUZE 6 sessies €350
ACTIE PAKKET BEST – OP 1 ZONE NAAR KEUZE 8 sessies €350
ACTIE PAKKET BEST – OP 2 ZONES NAAR KEUZE 8 sessies €400

Shop online

Shop eenvoudig online en profiteer van achteraf betalen met Klarna.